www.spawalnik.net
Tu jesteś » Realizacje
Irak

W Iraku zajmowaliśmy się montażem paneli fasadowych pionowych i poziomych pokrytych obustronnie blachą, z wypełnieniem piankowym 40 mm. Pokryciem dachu w systemie DECK tzn. montaż blachy trapezowej, nastepnie montaż paneli ognioodpornych (podobne do styroduru) o grubosci 40 mm, oraz papy. Wykończenia dachowe tzw. okapniki, rynny, narożniki oraz wszystkie elementy wykończeniowe dachu oraz ścian, wraz z obróbka i montażem drzwi ewakuacyjnych. Montaż blachy trapezowej na piętrze biur, która była podstawą posadzki pod wylewki betonowe. Częścowo montaż struktury metalowej, przeróbki tej struktury, oraz wzmacnianie pionowymi ceownikami. Montaż rolet do drzwi rozładunku sam. ciężarowych, wraz z zewnetrzym wykończeniem kołnierzami wiatrochronnymi. Montaż wywietrzników montowanych w ścianach, jak i dachu o nazwie COLT. Wycinanie otworów okiennych w panelach. Montaż odpływów oraz przelewów dachowych.

 

  Irak
Polska

Spawalnik wraz z firmą Arce Clima sistemas y applicaciones na terenie polski zajmuje się wykonaniem systemów klimatyzacji do największych Galerii handlowych w Polsce między innymi:

Galeria Echo Kielce
Galeria Dominikańska Wrocław
Millenium Hall Rzeszów
Galeria Słoneczna Radom

 

  Polska
Algieria

Na terenie Algierii, a dokładnie w okolicach Mostaganem budowana jest nowa siec wodna. Woda pozyskiwana jest z morza śródziemnego, odsalana i uzdatniana. Łączna długość sieci ma około 138 km i obejmuje miasta Mostaganem, Kharouba, Sidi Ali, Ain Nouissy oraz wiele innych. To nowoczesna siec zaopatrująca okolice w wodę. Co za tym idzie wymaga nowoczesnych technologii nadzoru, koordynacji i bezpieczeństwa. Monitorowana jest w jednym Centrum Kontroli. Firma zagwarantowała komunikacje pomiędzy wszystkimi stacjami zbiorników wyrównawczych. Wzdłuż wszystkich lini przesyłowych ,ułożyliśmy siec światłowodową (wdmuchiwanie maszyna CBS Tornado w specjalne rury do światłowodów), łącząc ze sobą wszystkie punkty wymagające komunikacji i nadzoru. Wykorzystany został kabel światłowodowy 6-cio włóknowy, jednomodowy. Wykonywaliśmy spawania włókien nowoczesna spawarką FUJIKURA. Kolejnym etapem jest montaż oraz polaczenie urządzeń sygnalizacyjnych ( Poziomy wody w zbiornikach, ciśnienia w rurociągu) i alarmowych - zabezpieczających same obiekty (do urządzeń w szafach sterowniczych, przetwarzających sygnał i przesyłających informacje światłowodami do Centrum Kontroli-Modemy,routery firmy Schneider Electric). Spawalnik zamontował wszystkie urządzenia Centrum kontroli, serwerownie, komputery, monitory nadzoru, rejestratory zdarzen(montowane tez na stacjach zbiorników) zapisujące wszystkie zdarzenia.

  Algieria
Niemcy

Firma Spawalnik Sp . z o.o. w nowych zakładach produkcyjnych firmy Volkswagen zlokalizowanych miejscowości Wolfsburg środkowe Niemcy wykonywała następujące prace z zakresu instalacji elektroenergetycznych:

- Montaż koryt oraz drabinek kablowych o przekrojach od 100 do 400 mm
- Montaż szaf sterowniczych o prądach znamionowych od 63 A do 4000 A
- Układanie przewodów i kabli sterowniczych jedno i wielożyłowych o przekrojach od 1 do 300 mm2
- Montaż osprzętu elektrycznego do zastosowań w przemyśle (oświetlenie ogólne i awaryjne ,łączniki oświetlenia, gniazda hermetyczne itp.)
- Montaż instalacji uziemiającej oraz wyrównawczej

  Niemcy